KURUMSAL

Yapı alanında 2004 yılında ZAFER DÜLGER MİMARLIK MÜHENDİSLİK adı ile başladığımız yolculuğumuza. Insa ettiğimiz projelerle, sektörde yenilikçi, hızlı ve güvenilir olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

15 yılı aşkın içerisinde sürdürdügümüz faaliyetleri, sahip olduğu mühendislik bilgi birikimi ve uzman kadrosuyla sürekli geliştirme anlayışı ile gücümüzü, kabiliyetimizi ve en önemlisi karakterimizi işimize yansıtmaya devam edeceğiz.

Değişen ve her geçen gün daha çok küreselleşen dünyada hedefimiz yapıdan önce güven inşa etmektir.

Her geçen gün çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın içinde olduklarını söylemekten gurur duyacağı bir firma olma yolunda gecemizi gündüzümüze katarak daha fazla çalışıyoruz. Mümkün olan en iyi hizmeti, en hızlı ve en kaliteli bir şekilde sunmayı, mesleki ve ahlaki standartlarımızı korumayı kendimize ilke ediniyoruz.

Başarı yolunda ilerlerken bize olan desteğini ve güvenini esirgemeyen müşterilerimize ZAFER DÜLGER İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD STI ailesinin en önemli paydasını oluşturan çalışanlarımıza ve firmamıza olan güveni her geçen gün artan çok değerli iş ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.